Regulamin

Start / Info / Regulamin

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem zakupów dla klientów indywidualnych poprzez sklep TEAM-RAPA.pl. Składając zamówienie akceptujesz warunki regulaminu.

Zakupy:

1. Wszystkie sprzedawane przedmioty są fabrycznie nowe.
2. Kupujący ponosi koszt przesyłki Pocztą Polską w wysokości 8zł lub w przypadku pobrania pocztowego 20zł.
3. Każdy zakup jest potwierdzony dokumentem sprzedaży (faktura VAT)
4. Firma nie realizuje odbiorów osobistych dla klientów indywidualnych.
5. Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18 pod numerem telefonu - +48732582639 lub poprzez e-mail polska@varivas.pl
6. Właścicielem strony jest firma:
TEAM-RAPA s.c. ul Krakowska 20 05-120 Legionowo
NIP: PL 5361916094
REGON: 147200819

Płatności:

1. Płatności są realizowane wyłącznie przelewem na podane konto firmowe. W tytule przelewu prosimy podać numer zamówienia lub dane osoby zamawiającej.
2. Kupujący po wypełnieniu formularza otrzymuje na podany e-mail dane dotyczące płatności jak dane firmy i numer konta bankowego.
3. Zamówienia nie opłacone w ciągu 7 dni roboczych są anulowane.

Wysyłka zamówienia:

1. Zamówienie jest realizowane do 7 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty.
2. W przypadku braku towaru lub braku możliwości nadania przesyłki klient jest o tym informowany telefonicznie i drogą mailową.
3. Składając zamówienie klient zgadza się na realizację dostawy przez Pocztę Polską

Reklamacje i zwroty:

1. Kupujący ma prawo do zwroty zakupinego towaru w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki pod warunkiem że towar jest nieużywany, w oryginalnym opakowaniu, z kompletem metek. Dowód zakupu jest konieczny do dokonania zwrotu. Zwrotowi podlega również cały koszt jaki kupujący poniósł z tytułu wysyłki.
2. Przed dokonaniem zwrotu prosimy o kontakt celem otrzymania formularza zwrotu. Przesyłki pobraniowe kierowane na adres firmy nie są podejmowane.
3. Koszt odesłania towaru leży po stronie kupującego. Dystrybutor zwraca całą kwotę wpłaty za towar w ciągu 14 dni roboczych na konto bankowe kupującego.
4. W przypadku reklamacji prosimy o opis wady jaka została znaleziona i dołączenie karty gwarancyjnej ( w przypadku gdy była wystawiona). Reklamacje są rozpatrywane przez serwis w Japonii w przypadku zgłoszenia nie podlegającego reklamacji klient ponosi koszty odesłania reklamowanego towaru. W przypadku uznania reklamacji koszt ponosi dystrybutor. Wstępne oględziny i informacje na temat rozpatrzenia reklamacji dokonywane są na terenie Polski. Dalsza decyzyjność należy do klienta.

Informacje ogólne:

1. Zdjęcia przedstawione na stronie internetowej varivas.pl są zdjęciami katalogowymi. Produkt może w nieznaczym stopniu różnić się odcieniem od zdjęcia zawartego na stronie ze względu na oświetlenie, rodzaj monitora i parametry aparatu. Prosimy je traktować jako zdjęcia poglądowe, której mają jak najwierniej oddawać wygląd produktu.

Team-Rapa poleca:

TEAM-RAPA.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2015.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki. Polityka prywatności

Realizacja: VIKINGSOFT