Start / Blog / Graphiteleader 2017

Graphiteleader 2017

...

Graphiteleader 2017

Rafał RAPA Bednarkiewicz | 2017-01-21 09:28:31 | Testy sprzętu

W sezonie 2017 nastąpiło kilka zmian dotyczących sprzedaży wędek marki Graphiteleader na terenie Polski.
Najistotniejszą zmianą jest system gwarancyjny. Wszystkie modele wędek Graphiteleader zakupione po 1 stycznia 2017 roku są objęte dwu letnią gwarancją door to door. Co to oznacza dla klienta? W przypadku zgłoszenia serwisowego nie miejsce jest wysyłany kurier który odbiera od klienta przesyłkę z wędką. Do klienta należy tylko zapakowanie wędki tak by nie uległa zniszczeniu podczas transportu. Kurier dostarcza wędkę do naszego serwisu gdzie podejmowane są dalsze decyzje o naprawie lub wymianie. Na czas pobytu wędki w serwisie klient otrzymuje wędkę zastępczą (po konsultacji z klientem na temat parametrów) która jest również dostarczana przez kuriera pod wskazany adres. Po zakończeniu akcji serwisowej następuje odbiór wędki zastępczej przez kuriera i dostarczenie wędki klienta.
Klient nie ponosi z tego tytułu żadnych opłat serwisowych.
W przypadku chęci skorzystanie z usługi serwisu door to door wymagane są:
- kontakt e-mail lub telefoniczny z naszą firmą (dane kontaktowe dostępne są w zakładce kontakt).
- posiadanie ważnej karty gwarancyjnej z dowodem zakupu po dniu 1.01.2017.
- przygotowanie wędki do odbioru przez kuriera w wybranym przez klienta czasie i miejscu.
W przypadku zgłoszenia nie podlegającego pod zakres gwarancji lub zgłoszenia bez wymaganych dokumentów gwarancyjnych potwierdzających zakup klient może być obciążony kosztem transportu kurierskiego w wysokości 20zł brutto.
W skrócie. Gwarancja 24 miesiące od daty zakupu. Wędki kupione w tym sezonie (1.01.2017) objęte są gwarancją door to door i serwisem z wędką zastępczą na czas naprawy.
Mamy nadzieję że kwestie ewentualnych napraw są w tym momencie możliwe bezproblemowe dla posiadaczy wędek Graphiteleader.
Nowości Graphiteleader jakie pojawią się w sezonie 2017 to zdecydowanie wysyp wędek z najwyższej japońskiej półki. Rozwój wędkarstwa sprawił że coraz większa ilość naszych klientów poszukuje wędek najwyższej jakości produkowanych w Japonii. Nadszedł czas przekonać się jak japońskie miecze przebijają się przez chiński las ;)
Argento Prototype - to najwyższej jakości spinningi uniwersalne. Przy ich tworzeniu nie było miejsca na żadne kompromisy. Są lekki, mocne i bardzo czułe. Uzbrojone w najlepsze na świecie przelotki FUJI Torzite w tytanowych ramkach. Dla najbardziej wymagających łowców sprawdzi się tam gdzie zasięg i celność rzutu decyduje o sukcesie.
Super Bellezza - to najwyższej półki klasyk pstrągowy. Trzy modele sprawdzają się przy połowie woblerami, lekkimi gumkami i małymi obrotówkami. Design i jakość komponentów użyta przy produkcji tych wędek urzeka i nie pozwala przejść obojętnie. Produkowane na indywidualne zamówienia w fabryce w Osaka.
Silverado - to dwa modele spinningów nadające się do wszystkich rodzajów przynęt. Zarówno woblery, gumy jak i obrotówki nie są dla tych wędek wyzwaniem. Są niesamowicie wszechstronne więc będą doskonałym rozwiązaniem dla wędkujących zarówno z brzegu jak i z łodzi. Uzbrojone w przelotki Torzite są niesamowicie lekkie a zarazem mocne. Wędka 234cm to zaledwie 88g wagi.
Tiro Prototype - to najwyższa seria spinningów dedykowana łowcom sandaczy. Dokładnie opisane blanki z zastosowaniem technologii G-Maps i systemu O.S.S są niesamowicie czułe, bardzo celne z zapasem mocy pozwalającym nawiązać walkę z każdym okazem. Uzbrojenie to oczywiście tytanowe FUJI.
Vigore 16 - to seria która namiesza w wędkach castingowych. Najwyższej klasy komponenty (tytan,FUJI) i genialny blank z G-Maps gwarantują uśmiech na twarzy od pierwszego kontaktu z przynętą. Potężny model 78XX miotający 5 uncji będzie prawdziwym pike killerem do dużych gum a delikatny 68L ładuje się już od 1/16 oz. Najnowsza odsłona serii Vigore to również wyselekcjonowane modele spinningów także będzie moc.
Finezza Prototype ST Limited - zaprojektowana przez testera marki Graphiteleader seria lekkich okoniówek pozwalających powalczyć z każdym przyłowem. Zastosowano najnowsze technologie i komponenty FUJI Torzite. Kije są szybkie, lekkie i przykuwają uwagę swoim designem.
Veloce RV - to ekonomiczna wersja spinningów o szerokiej gamie zastosowania. Sprawdzą się zarówno na okonie jak i w zależności od modelu na sandacze i szczupaki. Również w tym przypadku wędki są produkowane w Japonii. Uzbrojone w komponenty FUJI na blankach Kevlar Graphite Cloth
Mamy nadzieję że nowa oferta znajdzie wasze uznanie podczas najbliższej prezentacji na targach wędkarskich. Co będzie działo się w ciągu sezonu. Możemy zdradzić rąbka tajemnicy i powiedzieć wam że trafi do nas również nowa seria ekonomicznych wędek pstrągowych Bellezza RV która zastępuje Bellezza EX.
Do zobaczenia nad wodą :)
TEAM-RAPA

Rafał RAPA Bednarkiewicz

...

Więcej informacji o autorze już wkrótce...

zobacz profil Autora

Latarka czołowa ZEXUS ZX-280 AG to wyjątkowo lekka latarka czołowa. Doskonale sprawdza się podczas dłuższych nocnych wypadów. Dzięki ...

200.00 pln

zobacz opis

Plecionka Super Trout Bait Finess PE do najwyższej klasy produkt przeznaczony dla wędkarzy preferujacych delikatny sp...

185.00 pln

zobacz opis

Nowość 2017

Jednyna w swoim rodzaju plecionka Sea Bass Super Sensitive LS8 charakteryzuje się minimalną roz...

170.00 pln

zobacz opis

Sprawdzona przynęta prosto z Japonii. Duo Rozante 77SP to perfekcyjnie wykonany uniwersalny wobler. Jego praca wabi ryby nawet przy jednostajnym p...

60.00 pln

zobacz opis

Nowość w naszej ofercie na sezon 2018. Seria ekskluzywnych traveli z serii Compatto zadziwa nie tylko estetycznym designem ale i właściwościam...

1,780.00 pln

zobacz opis

Długo oczekiwana na naszym rynku uniwersalna wędka do lekkiego spinningu. Zakres obsługiwanych przynęt w zupełności wystarcza do łowieni kle...

1,550.00 pln

zobacz opis

...

Team-Rapa poleca:

TEAM-RAPA.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2015.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki. Polityka prywatności

Realizacja: VIKINGSOFT